فروشگاه صدوهشتاد

نیاز به راهنمایی دارید؟

 ٢٦٦٥٦٨٦١-٠٢١ 

سبد من

0

 قوانین ارسال رایگان محصولات

تهران :

خریدهایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت 12 از سایت انجام پذیرد طی همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌ 12ثبت شوند در اولین روز کاری بعداز خرید تحویل داده می‌شوند. سفارش‌‌‌‌های با مبلغ بیش از بیست میلیون ریال در شهر تهران رایگان ارسال می‌ گردند.

ضمنا حمل رایگان شامل ارسال محصول تا درب منزل می باشد هزینه بالابری اجناس در طبقات توسط کارگر طبق تعرفه شرکت با مشتری در محل تسویه می گردد.

 

شهرستان ها :

همچنین حمل رایگان در شهرستان ها برای خریدهای بالای بیست میلیون ریال می باشد که توسط باربری حمل می شود و تا پایانه مقصد باربری رایگان تحویل می گردد.

مشتریان شهرستان اگر در خواست ارسال کالا با پست پیشتاز یا تیپاکس را داشته باشند بعد از انجام امور خرید با دفتر صد و هشتاد تماس گرفته و به مسئول مربوطه اطلاع دهند همچنین هزینه ارسال کالا با پست پیشتاز یا تیپاکس به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه  هنگام تحویل مرسوله) انجام می شود.

 

حومه تهران :

هرینه ارسال کالا به حومه تهران مبلغ 700.000 ریال می باشد که به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه  هنگام تحویل مرسوله) انجام می گردد.

* * * *

کلیه جنس های خریداری شده قبل از ساعت 12 ظهر در همان روز ارسال می شود در صورت خرید بعد از 12 ظهر در روز کاری بعد از آن روز ارسال می شود.

همینطور خریدهای مربوط به شهرستانها طبق ساعات فوق ارسال به باربری می شود ( زمان رسید اجناس به شهرستانها توسط باربری اعلام  میگیرد که که معمولا بین 48 تا 72 ساعت می باشد)