فروشگاه صدوهشتاد

نیاز به راهنمایی دارید؟

 ٢٦٦٥٦٨٦١-٠٢١ 

سبد من

0

صدوهشتاد در یک نگاه

صد هشتاد درجه تغییر در خرید، نخستین پایگاه رسمی و تخصصی فروش لوازم خانگی و نمایشگر ها

مجموعه ای از محصولات لوازم خانگی پرطرفدار در سراسر دنیا با ضمانت نامه های معتبر با امکان ارسال و نصب رایگان در سراسر کشور ایران.


وب سایت صد و هشتاد با هدف در اختیار گذاشتن محصولات خانگی از نشان های تجاری معتبر و مطرح دنیا توسط شرکت کامیاب تجارت بهاران در سال ۱۳۹۴ اقدام به راه اندازی پایگاه تخصصی لوازم خانگی نمود.

این شرکت در ابتدا با فروش تخصصی محصولات گلدیران آغاز به فعالیت کرد و پس از چند ماه محصولات سامسونگ نیز به این پایگاه اضافه شد. همچنین در دی ماه سال ۱۳۹۴ محصولات بوش جهت رفاه حال مشتریان به وب سایت صد و هشتاد اضافه گشت.

فروشگاه اینترنتی صد و هشتاد با شعار ۱۸۰ درجه تغییر در زندگی و ضمانت پایین ترین قیمت ، نخستین فروشگاه تخصصی و رسمی محصولات لوازم خانگی و نمایشگرها با ضمانت نامه های معتبر در ایران می باشد.

جستجو در صدوهشتاد بسیار ساده است. کالاها دسته‌بندی شده‌اند؛ توضیحات محصولات ، انتخاب کالا را برای شما راحت می‌کند.

کیفیت حرف اول را در صدوهشتاد می‌زند. هدف صدوهشتاد بهترین بودن است. صدوهشتاد تلاش می‌کند سرویس بسیار مناسبی به مشتریان بدهد، با یک بار خرید کردن همیشه منتظر محصولات جدید خواهید بود.

 

روش صدوهشتاد روشی کارآمد

ما در صدوهشتاد به کیفیت بیشتر از کمیت اهمیت می‌دهیم، و در این راستا هر روز تلاش می‌کنیم خدمات بهتری بدهیم و در نتیجه، تجربه‌ی کاربری بهتری برای مشتریان گرامی فراهم کنیم.

هموطنان ایرانی می توانند سوالات خود را از طریق تماس با مرکز پشتیبانی صد و هشتاد با شماره ۰۲۱۲۶۶۵۶۸۶۱ در میان گذاشته و یا از طریق آدرس info@180.ir با روابط عمومی این فروشگاه اینترنتی مکاتبه نمایند.